Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kolejne spotkanie dla przedsiębiorczych

25-01-2022 14:04 | Autor: red.
Już po raz drugi Urząd Dzielnicy Ursynów organizuje spotkanie online, którego celem jest wsparcie ursynowskich przedsiębiorców. Tym razem tematem spotkania będzie „Networking szansą dla rozwoju biznesu”. Wydarzenie odbędzie się 27 stycznia (czwartek), o godz. 18.00. Obowiązuje bezpłatna rejestracja.

- Intensyfikujemy działania skierowane do ursynowskich przedsiębiorców i osób przedsiębiorczych. Pierwsze spotkanie online dotyczące podatków zakończyło się sukcesem i cieszyło się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. W najbliższy czwartek zapraszam na kolejne spotkanie, tym razem dotyczące korzyści wynikających z networkingu. Temat spotkania jest ciekawy. Na pewno zainspiruje lokalnych przedsiębiorców do zacieśniania współpracy i tworzenia lokalnych sieci wsparcia - mówi zastępca burmistrza Ursynowa Bartosz Dominiak.

Kolejne działanie wspierające przedsiębiorczych

Czwartkowe spotkanie to kolejne działanie Urzędu Dzielnicy Ursynów wspierajcie przedsiębiorców. Pierwsze spotkanie online "Polski Ład oczami przedsiębiorcy" odbyło się 20 stycznia. Podczas spotkania Krzysztof Piasecki omówił zmiany dotyczące składek i podatków dla przedsiębiorców.

Działanie urzędu dedykowane przedsiębiorczym wspiera radna Olga Górna, przewodnicząca Komisji Kultury, Komunikacji Społecznej i Przedsiębiorczości. Decyzją Zarządu Dzielnicy Ursynów stworzono w strukturze urzędu stanowisko ds. promocji, wsparcia i rozwoju przedsiębiorczości. Działania promocyjne, informacyjne i edukacyjne w zakresie przedsiębiorczości koordynuje na Ursynowie Jakub Fiałek.

Bezpłatna rejestracja na spotkanie

Spotkanie online „Networking szansą dla rozwoju biznesu” odbędzie się 27 stycznia (czwartek), o godzinie 18.00 - obowiązuje bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby otrzymać link, należy do 26 stycznia wysłać zgłoszenie na adres: przedsiebiorczosc@ursynow.pl. O networkingu opowiedzą Alicja Bąkowska (Dyrektor BNI ds. Rozwoju) oraz Monika Wądrzyk (Manager ds. Wsparcia BNI).

Networking biznesowy to budowanie sieci kontaktów, które pomagają wymianie informacji, pozyskaniu rekomendacji oraz wspieraniu się nawzajem w rozwoju biznesów. Budowanie sieci kontaktów biznesowych to długoterminowa inwestycja, która sprzyja m.in.: poznaniu nowych partnerów biznesowych, klientów. Networking sprzyja budowaniu zaufania - przedsiębiorcy ufają bowiem rekomendacjom uzyskanym od zaufanych partnerów.

Główne tematy spotkania:

– Jak networking wspiera rozwój biznesu?

–Jak networking pomaga w budowaniu relacji biznesowych?

Profil „Przedsiębiorczy Ursynów”

Zapraszamy też do śledzenia nowego profilu na Facebooku „Przedsiębiorczy Ursynów”, prowadzonego przez Urząd Dzielnicy Ursynów i promującego przedsiębiorczość na Ursynowie. Tam mieszkańcy dzielnicy znajdą informacje o działaniach promocyjnych, informacyjnych i edukacyjnych w zakresie przedsiębiorczości. Osoby przedsiębiorcze znajdą informacje dotyczące szkoleń, wydarzeń dedykowanych oraz programów przygotowanych dla przedsiębiorców. Jest to także miejsce wymiany informacji, doświadczeń i dobrych praktyk związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

 

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA