Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kolejna wpadka podczas rutynowej kontroli

26-03-2019 12:42 | Autor: pol
Wilanowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Przy obu zatrzymanych oraz w samochodzie, którym podróżowali, funkcjonariusze znaleźli kilkanaście gramów marihuany i amfetaminy, dwie wagi elektroniczne, puste woreczki strunowe, pieniądze, atrapę pistoletu, szklane fifki, siedem telefonów komórkowych oraz kilka kart SIM.

To miała być zwykła kontrola drogowa i sprawdzenie trzeźwości kierowcy. Około godziny 9:30 na wysokości ul. Augustówka wilanowscy policjanci zatrzymali skodę, za kierownicą której siedział 47-latek. Mundurowi poinformowali kierowcę jaki jest powód czynności. Podczas badania trzeźwości zauważyli, że w aucie leży używana szklana fifka, której używa się także do palenia marihuany. Na tej podstawie funkcjonariusze postanowili sprawdzić pojazd, jego kierowcę i pasażera. Jak się szybko okazało intuicja ich nie zawiodła.

Robert P. w kieszeni bluzy oraz w portfelu miał dwa woreczki foliowe z marihuaną o różnej gramaturze. W torbie wędkarskiej należącej do Tomasza P. policjanci znaleźli woreczki z amfetaminą oraz kilka telefonów komórkowych. Łącznie w samochodzie i przy obu mężczyznach funkcjonariusze ujawnili około 19 gramów amfetaminy, około 6 gramów marihuany, atrapę pistoletu, 7 telefonów komórkowych, karty sim, 2 elektroniczne wagi aptekarskie, kilkanaście woreczków z zamknięciem strunowym, szklane lufki oraz tablicę rejestracyjną. Funkcjonariusze zabezpieczyli też gotówkę w kwocie 1400 zł.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, za co sąd może ich skazać nawet na 3 lata więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA