Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

3°
-4°

Kolejna udana potańcówka!

09-08-2017 21:27 | Autor: red.
Urząd Dzielnicy Ursynów już po raz czwarty w tym roku zaprosił mieszkańców naszej dzielnicy na potańcówkę. W ubiegłą sobotę, 5 sierpnia, mieszkańcy Ursynowa bawili się na Polance Raabego.

W czasie kilkugodzinnej potańcówki nie zabrakło licznych atrakcji w tym nauki jive'a, konkursu tańca oraz atrakcji dla najmłodszych. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się monidło nawiązujące do 40-lecia Ursynowa. Najwytrwalsi i najlepsi tancerze zostali obdarowani nagrodami. W przerwie można było odpocząć na leżakach, napić się zimnych napojów, w tym również warszawskiej kranówki oraz skosztować letnich przysmaków. Kolejna taneczna zabawa już 19 sierpnia w Parku im. Jana Pawła II.

– Z wielką radością obserwuję tłumy tancerzy, którzy świetnie bawią się na parkiecie i miło spędzają czas w gronie sąsiadów i przyjaciół.  Potańcówki organizujemy dopiero od dwóch lat, ale jestem przekonany, że na stałe wpisały się już do letniego kalendarza wydarzeń kulturalnych na Ursynowie. Niezmiennie zapraszam do wspólnej zabawy, tym bardziej, że w tym roku świętujemy jubileusz 40 –lecia Ursynowa”  – mówi o cyklu zabaw tanecznych zastępca burmistrza Łukasz Ciołko.

Wróć

Inne artykuły

Fałszywy policjant z Ursynowa zatrzymany Policjanci z Ursynowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o oszustwo metodą „na policjanta”. Pokrzywdzona przez kilka dni w różnych miejscach przekazała 22-latkowi pieniądze oraz biżuterię o łącznej wartości 100 000 złotych. Kobieta była przekonana, że bierze udział w policyjnej akcji. Za to przestępstwo Sebastianowi S. grozi teraz do 8 lat pozbawienia wolności.
Taksówki pod kontrolą Przez cały 2017 rok miasto wraz ze służbami kontrolnymi prowadziło kontrole podmiotów wykonujących transport drogowy osób. Wszystko po to, by mieszkańcy Warszawy oraz turyści mogli podróżować bezpiecznie i w odpowiednich warunkach.
XLIV Sesja Rady Dzielnicy Ursynów Zgodnie z przewidywaniami, oczekiwana z niecierpliwością ze względu na tematykę sesja, zgromadziła bardzo wielu mieszkańców.
Moc atrakcji kulturalnych w 2018 Wywiad z zastępcą burmistrza Ursynowa Łukaszem Ciołko.