Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

25°
17°

Kolejna udana potańcówka!

09-08-2017 21:27 | Autor: red.
Urząd Dzielnicy Ursynów już po raz czwarty w tym roku zaprosił mieszkańców naszej dzielnicy na potańcówkę. W ubiegłą sobotę, 5 sierpnia, mieszkańcy Ursynowa bawili się na Polance Raabego.

W czasie kilkugodzinnej potańcówki nie zabrakło licznych atrakcji w tym nauki jive'a, konkursu tańca oraz atrakcji dla najmłodszych. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się monidło nawiązujące do 40-lecia Ursynowa. Najwytrwalsi i najlepsi tancerze zostali obdarowani nagrodami. W przerwie można było odpocząć na leżakach, napić się zimnych napojów, w tym również warszawskiej kranówki oraz skosztować letnich przysmaków. Kolejna taneczna zabawa już 19 sierpnia w Parku im. Jana Pawła II.

– Z wielką radością obserwuję tłumy tancerzy, którzy świetnie bawią się na parkiecie i miło spędzają czas w gronie sąsiadów i przyjaciół.  Potańcówki organizujemy dopiero od dwóch lat, ale jestem przekonany, że na stałe wpisały się już do letniego kalendarza wydarzeń kulturalnych na Ursynowie. Niezmiennie zapraszam do wspólnej zabawy, tym bardziej, że w tym roku świętujemy jubileusz 40 –lecia Ursynowa”  – mówi o cyklu zabaw tanecznych zastępca burmistrza Łukasz Ciołko.

Wróć

Inne artykuły

Obwodnica u wrót al. KEN Szybko przebiegają prace przy budowie wykopu pod najdłuższy w Polsce tunel (2,3 km) pod ulicą Filipiny Płaskowickiej.
Plan Miejscowy dla północnej części Osiedla Stokłosy – trwają konsultacje Rozmawiamy z zastępcą burmistrza Ursynowa Piotrem Zalewskim.
Na Ursynowie upamiętniono 97. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r. We wtorek 15 sierpnia w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego odbyły się uroczystości związane z obchodami w 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. W kaplicy Pamięci Narodowej przedstawiciele ursynowskiego samorządu złożyli kwiaty, a następnie odbył się koncert zespołu Big-Band Ursynów.
Kreatywnie i sportowo dzięki Budżetowi Partycypacyjnemu Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowo-kreatywne dla całej rodziny w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Przed nami trzy ostatnie soboty w godz. od 9.00 do 13.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy – szczególnie na ceramikę. Zapisy: telefonicznie: 577 936 746 w piątki od 9.00 do 10.00 lub w czasie sobotnich zajęć, osobiście w czasie zajęć. Na projekt SP 100 - Aktywne soboty, w ramach którego odbywają się zajęcia, zagłosowało 295 osób.

komentarze

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza do artykułu
Imię i nazwisko *
Wiadomość *
Pola oznaczone * są obowiązkowe.