Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

31°
14°

Kolejna udana potańcówka!

09-08-2017 21:27 | Autor: red.
Urząd Dzielnicy Ursynów już po raz czwarty w tym roku zaprosił mieszkańców naszej dzielnicy na potańcówkę. W ubiegłą sobotę, 5 sierpnia, mieszkańcy Ursynowa bawili się na Polance Raabego.

W czasie kilkugodzinnej potańcówki nie zabrakło licznych atrakcji w tym nauki jive'a, konkursu tańca oraz atrakcji dla najmłodszych. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się monidło nawiązujące do 40-lecia Ursynowa. Najwytrwalsi i najlepsi tancerze zostali obdarowani nagrodami. W przerwie można było odpocząć na leżakach, napić się zimnych napojów, w tym również warszawskiej kranówki oraz skosztować letnich przysmaków. Kolejna taneczna zabawa już 19 sierpnia w Parku im. Jana Pawła II.

– Z wielką radością obserwuję tłumy tancerzy, którzy świetnie bawią się na parkiecie i miło spędzają czas w gronie sąsiadów i przyjaciół.  Potańcówki organizujemy dopiero od dwóch lat, ale jestem przekonany, że na stałe wpisały się już do letniego kalendarza wydarzeń kulturalnych na Ursynowie. Niezmiennie zapraszam do wspólnej zabawy, tym bardziej, że w tym roku świętujemy jubileusz 40 –lecia Ursynowa”  – mówi o cyklu zabaw tanecznych zastępca burmistrza Łukasz Ciołko.

Wróć

Inne artykuły

Mundial 2018 pod Kopą Cwila Na cześć Krychowiaka wszyscy hip-hip-huuurrra! – nawoływał spiker po zakończonej transmisji meczu z Senegalem. Kibice podjęli wyzwanie, jednak nie było słychać wielkiego entuzjazmu. Przecież ten zdawałoby się prosty mecz został przegrany.
MAL już działa!! W sobotę 16 czerwca odbyła się uroczystość otwarcia Miejsca Aktywności Lokalnej (MAL) na Zielonym Ursynowie przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b.
Nowa parkowa alejka Mieszkańcy Ursynowa Północnego, zwłaszcza ci z okolic Puszczyka, Pięciolinii i Wiolinowej, mają kolejny powód do dumy. Na terenie zielonym, znajdującym się pomiędzy tymi ulicami, powstała zupełnie nowa, parkowa alejka – wykonana w ramach zeszłorocznej edycji Budżetu Partycypacyjnego.
Głosujmy na projekty BP jak najszybciej! Wywiad z burmistrzem Ursynowa Robertem Kempą.