Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

14°
11°

Kolejna udana potańcówka!

09-08-2017 21:27 | Autor: red.
Urząd Dzielnicy Ursynów już po raz czwarty w tym roku zaprosił mieszkańców naszej dzielnicy na potańcówkę. W ubiegłą sobotę, 5 sierpnia, mieszkańcy Ursynowa bawili się na Polance Raabego.

W czasie kilkugodzinnej potańcówki nie zabrakło licznych atrakcji w tym nauki jive'a, konkursu tańca oraz atrakcji dla najmłodszych. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się monidło nawiązujące do 40-lecia Ursynowa. Najwytrwalsi i najlepsi tancerze zostali obdarowani nagrodami. W przerwie można było odpocząć na leżakach, napić się zimnych napojów, w tym również warszawskiej kranówki oraz skosztować letnich przysmaków. Kolejna taneczna zabawa już 19 sierpnia w Parku im. Jana Pawła II.

– Z wielką radością obserwuję tłumy tancerzy, którzy świetnie bawią się na parkiecie i miło spędzają czas w gronie sąsiadów i przyjaciół.  Potańcówki organizujemy dopiero od dwóch lat, ale jestem przekonany, że na stałe wpisały się już do letniego kalendarza wydarzeń kulturalnych na Ursynowie. Niezmiennie zapraszam do wspólnej zabawy, tym bardziej, że w tym roku świętujemy jubileusz 40 –lecia Ursynowa”  – mówi o cyklu zabaw tanecznych zastępca burmistrza Łukasz Ciołko.

Wróć

Inne artykuły

Jaki będzie nowy Dzielnicowy Ośrodek Kultury? Rozmawiamy z Beatą Rusinowską, nowym dyrektorem DOK Ursynów przy Kajakowej.
Konkurs architektoniczny na kompleks oświatowy przy ul. Zaruby rozstrzygnięty Wiadomo jak będzie wyglądała szkoła podstawowa i przedszkole przy ul. Zaruby na Ursynowie. W środę (18 października) ogłoszono wyniki konkursu architektoniczno-urbanistycznego na koncepcję tego kompleksu oświatowego.
Jaki budżet w 2018? Na sesji Rady Dzielnicy Ursynów we wtorek 17 października poznaliśmy szczegóły dotyczące budżetu dzielnicowego na przyszły rok. Wydatki budżetu ujęte w przedstawionym projekcie wynoszą ogółem 465,3 mln, tj. najwięcej w historii Ursynowa. Jest to o ponad 137 mln więcej niż w 2015 roku, czyli na początku obecnej kadencji.
Chcemy pediatrii w Szpitalu Południowym! Opublikowany w dniu 8 czerwca br. w mediach internetowych apel ursynowianki Katarzyny Kwiecińskiej - Otachel o podpisywanie petycji w sprawie utworzenia oddziału dziecięcego w Szpitalu Południowym na Ursynowie uzyskuje rosnące poparcie mieszkańców. Podczas XL Sesji Rady Dzielnicy Ursynów radni jednogłośnie poparli apel w sprawie oddziału pediatrycznego.