Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

1°
-1°

Kolejna udana potańcówka!

09-08-2017 21:27 | Autor: red.
Urząd Dzielnicy Ursynów już po raz czwarty w tym roku zaprosił mieszkańców naszej dzielnicy na potańcówkę. W ubiegłą sobotę, 5 sierpnia, mieszkańcy Ursynowa bawili się na Polance Raabego.

W czasie kilkugodzinnej potańcówki nie zabrakło licznych atrakcji w tym nauki jive'a, konkursu tańca oraz atrakcji dla najmłodszych. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się monidło nawiązujące do 40-lecia Ursynowa. Najwytrwalsi i najlepsi tancerze zostali obdarowani nagrodami. W przerwie można było odpocząć na leżakach, napić się zimnych napojów, w tym również warszawskiej kranówki oraz skosztować letnich przysmaków. Kolejna taneczna zabawa już 19 sierpnia w Parku im. Jana Pawła II.

– Z wielką radością obserwuję tłumy tancerzy, którzy świetnie bawią się na parkiecie i miło spędzają czas w gronie sąsiadów i przyjaciół.  Potańcówki organizujemy dopiero od dwóch lat, ale jestem przekonany, że na stałe wpisały się już do letniego kalendarza wydarzeń kulturalnych na Ursynowie. Niezmiennie zapraszam do wspólnej zabawy, tym bardziej, że w tym roku świętujemy jubileusz 40 –lecia Ursynowa”  – mówi o cyklu zabaw tanecznych zastępca burmistrza Łukasz Ciołko.

Wróć

Inne artykuły

Nagrody w konkursie fotograficznym rozdane! 6 grudnia w ursynowskim Ratuszu ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego „Ursynów w obiektywie mieszkańców”, w tym wyniki głosowania internetowego portalu społecznościowym Facebook.
Dziś Ursynów, jutro - Polska Łukasz Ciołko o obchodach 40-lecia.
Mikołaj na Ursynowie W sobotę na Mikołajki zaprosił DOK Ursynów, czyli nowy Dzielnicowy Ośrodek Kultury przy ul Kajakowej. Dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach artystycznych a ich dobrą zabawę dbali animatorzy oraz magik. Mikołaj odwiedził także Miejsce Aktywności Lokalnej (MAL) przy ul. Kłobuckiej 14.
Już w niedzielę Mesjasz na Ursynowie Rozmawiamy z wybitną śpiewaczką Aleksandrą Klimczak.