Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Jubileusz Uniwersytetu Trzeciego Wieku

14-05-2019 13:58 | Autor: red.
W Centrum Łowicka odbył się uroczysty jubileusz 15-lecia powstania Warszawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Fryderyka Chopina. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Mokotowa Rafał Miastowski, a uroczystość poprowadziła prezes Uniwersytetu prof. dr hab. Maria Korecka- Soszkowska.

Władze Dzielnicy Mokotów reprezentowała wiceburmistrzyni Anna Lasocka, która w imieniu Zarządu Dzielnicy odczytała List Gratulacyjny z okazji jubileuszu.

W trakcie uroczystości można było wysłuchać wspaniałego koncertu utworów Moniuszki z okazji odbywającego się Roku Moniuszkowskiego w wykonaniu fantastycznych duetów muzycznych z Łodzi. Wystąpili również słuchacze Uniwersytetu z zespołu wokalnego Cantabile i Belcanto, jak i z grupy teatralnej Rabsod.

Po części oficjalnej można było porozmawiać w kuluarach podziwiając wystawę wspaniałych prac malarskich i rękodzielniczych słuchaczy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA