Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Imponujące jubileusze par

10-10-2018 23:28 | Autor: red.
W miniona niedzielę 7 października w sali im. Juliana Ursyna Niemcewicza 29 par z Ursynowa świętowało jubileusze zawarcia związku małżeńskiego. Nie zabrakło życzeń od Zarządu Dzielnicy, kwiatów i  prezentów. Gratulacjom nie było końca.

Najdłuższy staż małżeński świętowali państwo Zofia i Marian Michalakowie, którzy sakramentalne tak wypowiedzieli 65 lat temu. Pan Marian, pytany o źródło sukcesu tak długotrwałego związku, żartobliwie odpowiedział: „ciężko jest do 60-tki, a po 60-tce to już z górki”.

Pierwsza edycja jubileuszy została zorganizowana w związku z 40-leciem Ursynowa, jednak ogromne zainteresowanie, z jakim przyjęto uroczystość, sprawiło, że władze dzielnicy zdecydowały o wpisaniu jej do kalendarza ursynowskich imprez na stałe. W tym roku ursynowską uroczystość uświetnił występ Chóru Juvenis.

Wróć

Inne artykuły

Anita Włodarczyk najlepszym sportowcem Warszawy – po raz szósty Zdobywczynię czwartego w karierze tytułu mistrzyni Europy w rzucie młotem Anitę Włodarczyk ogłoszono w Arenie Ursynów najlepszą sportsmenką Warszawy w 2018 roku.
Wznowienie robót na ul. Rosoła Informujemy, że w dniu 21 lutego (czwartek) następuje wznowienie robót budowlanych na ul. Rosoła na odcinku ul. Jeżewskiego – ul. Wąwozowa. W pierwszej kolejności zostaną przebudowane miejsca parkingowe po zachodniej stronie ulicy. W czasie przebudowy będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się z tabliczką o możliwości odholowania parkujących pojazdów.
Bal jedyny w swoim rodzaju! Zgodnie z dzielnicową tradycją również w tym roku nie mogło zabraknąć Balu Karnawałowego dla Osób z Niepełnosprawnością, który odbył się w wtorek w ursynowskim ratuszu.
Uwaga na radar na Puławskiej Przy wjeździe na Ursynów od strony Piaseczna stoi fotoradar który już niedługo zostanie uruchomiony.