Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Imponujące jubileusze par

10-10-2018 23:28 | Autor: red.
W miniona niedzielę 7 października w sali im. Juliana Ursyna Niemcewicza 29 par z Ursynowa świętowało jubileusze zawarcia związku małżeńskiego. Nie zabrakło życzeń od Zarządu Dzielnicy, kwiatów i  prezentów. Gratulacjom nie było końca.

Najdłuższy staż małżeński świętowali państwo Zofia i Marian Michalakowie, którzy sakramentalne tak wypowiedzieli 65 lat temu. Pan Marian, pytany o źródło sukcesu tak długotrwałego związku, żartobliwie odpowiedział: „ciężko jest do 60-tki, a po 60-tce to już z górki”.

Pierwsza edycja jubileuszy została zorganizowana w związku z 40-leciem Ursynowa, jednak ogromne zainteresowanie, z jakim przyjęto uroczystość, sprawiło, że władze dzielnicy zdecydowały o wpisaniu jej do kalendarza ursynowskich imprez na stałe. W tym roku ursynowską uroczystość uświetnił występ Chóru Juvenis.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA