Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Groziła, że zabije ratowników

01-10-2019 13:34 | Autor: pol
Policjanci zatrzymali 33-letnią nietrzeźwą kobietę, która pod pretekstem zasłabnięcia jej konkubenta wezwała do mieszkania ratowników medycznych. Podejrzana wyzywała załogę karetki pogotowia i groziła im śmiercią.

Około godziny 20:30 ratownicy zostali wezwani na jedno z osiedli na Mokotowie. Według zgłoszenia w mieszkaniu miał się znajdować nieprzytomny mężczyzna. Szybko się okazało, że potrzebujący nie wymagał interwencji pogotowia. Ratownicy stwierdzili, że jest w stanie bliskim upojenia alkoholowego.

Znacznie lepiej czuła się jego 33-letnia partnerka, która od samego progu wyzywała ratowników. Mimo agresywnego zachowania kobiety sanitariusze zajęli się pacjentem. Kiedy poprosili ją o dokumenty swojego konkubenta, ta wyjęła z szafki pistolet do złudzenia przypominający prawdziwą broń i zaczęła wykrzykiwać, że ich wszystkich zabije.

Negocjacje, aby odłożyła broń, nie przynosiły żadnego rezultatu, dlatego też jeden z ratowników obezwładnił agresywną kobietę i odebrał jej pistolet. Wezwani nie miejsce policjanci zabezpieczyli broń i zatrzymali 33-łatkę. Miała ona ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Po sprawdzeniu okazało się, że pistolet jest pneumatyczny i na jego posiadanie nie jest wymagane pozwolenie.

Po wytrzeźwieniu podejrzana tłumaczyła się, że nie groziła ratownikom użyciem broni oraz ich zabiciem. Chciała się jedynie pochwalić pistoletem. Teraz swoją wersję będzie mogła przedstawić przed sądem, który może ją skazać nawet na 2 lata więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA