Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dzień w stylu Eko

17-04-2019 22:25 | Autor: red.
W dniu 14. marca wszystkie skrzatki z Przedszkola Nr 326 „Chatka Skrzatka” uczestniczyły w niezwykłym wydarzeniu – Pokazie Mody Ekologicznej. W tym wyjątkowym dniu dzieci zapoznały się z ideą konieczności ochrony naszego środowiska nie tylko przez dorosłych, ale również przez nie same.

Modelki i modele zaprezentowali na wybiegu kreacje stworzone z materiałów przeznaczonych do recyclingu. Królowały spódnice z worków na śmieci, bluzki z gazet, buty zrobione z pudełek i opakowań po jajkach. Na wybiegu pojawili się m. in. strażak z pełnym wyposażeniem w wozie z kartonu, kolorowa korkowa papuga, rycerz w pełnym rynsztunku z folii aluminiowej. Zachwytom i oklaskom nie było końca. Jury miało olbrzymią trudność z wyłonieniem najlepszych strojów. W tajnym głosowaniu wyłoniono zwycięzców. W konkursie wzięło 21 dzieci i wszystkie zostały nagrodzone za wysiłek i trud włożony w wykonanie oraz prezentację swojego stroju.

Wydarzenie to na stałe wpisuje się w harmonogram licznych działań dla dzieci podejmowanych przez kadrę przedszkola.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA