Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dzielnicowy Ośrodek Kultury wznawia działalność

22-06-2020 13:24 | Autor: red.
Warszawskie domy kultury otwierają się po przerwie, w tym także ursynowski DOK. Wypracowane zostały jednolite procedury bezpieczeństwa, zgodne z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Miasto przekazało do sanepidu regulaminy funkcjonowania poszczególnych placówek w okresie pandemii.

Stosowane będą dodatkowe zabezpieczenia (w tym plastikowe przegrody, dozowniki z płynem odkażającym, itd.), dokonane zostaną także zmiany trybu pracy (system zmianowy, dystans między pracownikami), przeprowadzone wymagane przeglądy i wprowadzone nowe zasady uczestnictwa w zajęciach, wydarzeniach i projektach.

Nie chcąc tracić kontaktu z warszawiakami w trakcie pandemii COVID-19 DOK Ursynów przeniósł swoją działalność do Internetu. Wirtualna oferta jest cały czas rozwijana. Propozycje skierowane są do różnych grup wiekowych. Znajdują się w niej m.in. wykłady, kursy, koncerty, spektakle teatralne, a nawet zajęcia jogi oraz pokaz iluzjonisty.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA