Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dom Sztuki wyjaśnia...

18-03-2020 22:27 | Autor: red.
W poniedziałek 16 marca na portalu „Halo Ursynów” ukazała się informacja, że instruktorka Domu Sztuki zachorowała na koronawirusa. Po interwencji dyrektora Domu Sztuki Andrzeja Bukowieckiego, który oczywiście życzył i nadal życzy chorej jak najszybszego powrotu do zdrowia, portal sprostował tę informację: chora jest instruktorką Szkoły Tańca „Salsa Libre”, która jedynie wynajmuje w Domu Sztuki SMB „Jary” salę na niektóre swoje zajęcia.

W tej samej informacji, zamieszczonej na „Halo Ursynów”, dyrektor Bukowiecki, który w międzyczasie niezwłocznie skontaktował się z osobą administrującą zajęciami szkoły „Salsa Libre” (szkoła monitoruje sytuację, jest w kontakcie z kursantami i Sanepidem), uspokoił czytelników portalu – a niniejszym uspokaja czytelników „Passy” – że chora, przebywająca na zlecenie lekarzy w izolacji domowej, czuje się dobrze (z ostatniej chwili: dobre samopoczucie się utrzymuje), a co więcej, że w czasie uznanym przez Sanepid za krytyczny, nie przebywała w Domu Sztuki. Pracownicy Domu Sztuki nie mieli z nią bezpośredniego kontaktu i wszyscy, na chwilę obecną, czują się dobrze.

Decyzją Zarządu SMB „Jary” działalność placówki została do końca marca (z możliwością przedłużenia) zawieszona. Nie odbywają się żadne imprezy i warsztaty artystyczne, nie funkcjonują: Wypożyczalnia filmów na płytach DVD i Blu-ray, firma „Kalejdoskop” organizująca urodziny dziecięce, Studio Wizażu. Część pracowników Domu Sztuki została wysłana na ZALEGŁE urlopy, a pozostali pełnią w nim dyżury.

Kontakt z Domem Sztuki jest możliwy WYŁĄCZNIE drogą telefoniczną lub mailową. Szczegóły znajdują się na stronach: www.smbjary.waw.pl i www.domsztuki.art.pl w zakładce „Aktualności”.

Informację sporządzono 18 marca 2020 r.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA