Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dodatkowe środki na infrastrukturę sportową

22-07-2020 20:18 | Autor: red.
Ursynów otrzymał dodatkowe 100 tys. zł na budowę skateparku i pumptracka w ramach programu „Mazowiecki Instrument Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020”. W sumie 7 warszawskich dzielnic otrzymało prawie 700 tys. złotych.

Oprócz Ursynowa wsparcie otrzymało także 6 dzielnic: Białołęka, Mokotów, Praga-Północ, Targówek, Wola oraz Żoliborz. W ramach prac zmodernizowane i wyremontowane zostaną m.in. boiska, tor wrotkowo-rolkowy oraz nawierzchnia hali sportowej i pływalnia.

– Modernizacja warszawskich obiektów sportowych i propagowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców to zadania, które dla m. st. Warszawy są priorytetowe. Wsparcie modernizacji warszawskich obiektów sportowych przez samorząd Mazowsza to efekt dobrej współpracy i wspólnej troski o jak najszersze propagowanie aktywności dzieci i młodzieży – mówi Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m. st. Warszawy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA