Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Dodatkowe 150 tysięcy na oświatę i sport

13-08-2019 20:26 | Autor: red.
Dzielnica Ursynów otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 144  250,00 zł. W poniedziałek (12 sierpnia) pomiędzy Urzędem Dzielnicy Ursynów a Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego zostały podpisane dwie umowy. Dodatkowe środki zostaną przeznaczone na pracownię informatyczną w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 oraz dofinansowanie zadania pn. „Skatepark i pumptrack pod Kopą Cwila".

Dokumenty dotyczą udzielenia wsparcia finansowego z budżetu województwa mazowieckiego w ramach:

- „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych” („MPDP”).

Celem programu „MPDP” jest podnoszenie jakości i dostępności kształcenia poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii w oświacie oraz pomoc w rozwoju nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej jednostek oświatowych. Dzielnica Ursynów, w ramach podpisanej umowy, uzyska dofinansowanie na utworzenie nowej pracowni informatycznej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania, przy ul. Mandarynki 1.

Wartość inwestycji: 100 000,00 złotych.

Otrzymane dofinansowanie: 49 000,00 zł

- „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2019” („MIWIS MAZOWSZE 2019”).

Celem programu „MIWIS MAZOWSZE 2019” jest poprawa jakości życia mieszkańców regionu w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i rekreacji. Dzielnica Ursynów w ramach podpisanej umowy otrzyma środki na dofinansowanie zadania pn. „Skatepark i pumptrack pod Kopą Cwila", czyli inwestycji wybranej do realizacji w głosowaniu w ramach Budżetu Partycypacyjnego.

Wartość inwestycji: 474 430,48 zł

Otrzymane dofinansowanie: 95 250,00 zł

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA