Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Ciekawe miejsce na Mokotowie

30-12-2020 17:59 | Autor: red.
Przedstawiamy kolejne ciekawe miejsce na Mokotowie. Klubo Kawiarnia Alternatywy to lokal prowadzony przez Stowarzyszenie W Stronę Marzeń (organizację pozarządową, która od 2012 roku działa na terenie dzielnicy Mokotów).

Cały dochód z działań prowadzonych w ramach Klubo Kawiarni przeznaczany jest na realizację celów statutowych Stowarzyszenia. W Klubo Kawiarni poza ofertą gastronomiczną realizowane są również projekty społeczno-kulturalne skierowane do mieszkańców dzielnicy, znaleźć tu można ciekawe wydarzenia i warsztaty, a także można skorzystać z pomocy specjalistycznej.

Na parterze lokalu znajduje się sąsiedzka Kawiarenka, na piętrze zaś część terapeutyczno-twórcza z zajęciami dla dzieci i dorosłych, konsultacjami psychologicznymi oraz logopedycznymi itd.

W Klubo Kawiarni ALTERNATYWY organizowane są:

– wydarzenia dla mieszkańców (koncerty z muzyką na żywo, spotkania z książką, animacje dla najmłodszych, teatrzyki),

– warsztaty edukacyjne i psychoedukacyjne dla dzieci,

– spotkania ze sztuką dla seniorów,

– zajęcia dla maluszków,

– urodziny i imprezy okolicznościowe,

– konsultacje psychologiczne dla rodzin oraz zajęcia specjalistyczne dla dzieci.

Jeśli więc szukacie miejsca na mapie Mokotowa, dzięki któremu miło spędzicie czas, zachęcamy do skorzystania z oferty. Powyżej zamieszczamy zdjęcie sprzed ogłoszenia nowych obostrzeń, natomiast obecnie Klubo Kawiarnia zaprasza na różnego rodzaju zajęcia i spotkania online. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się osobiście na Puławskiej 130.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA