Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Choinka w urzędzie i przed urzędem

12-12-2018 21:36 | Autor: red.
W czwartek (6 grudnia), w Mikołajki, przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów od strony Al. KEN rozbłysła wielka, jedenastometrowa choinka oświetlona diodami LED.

Również tego dnia gwiazdami rozbłysła wieża ratusza i ściana od strony ulicy Gandhi. W zapaleniu choinki wzięli udział przedstawiciele Zarządu Dzielnicy Ursynów, licznie zgromadzeni mieszkańcy dzielnicy oraz urzędnicy.

We wtorek (11 grudnia) w holu głównym Urzędu  Dzielnica Ursynów   przez dzieci z Przedszkola nr 126 "Zaczarowane Podwórko", została ubrana Biało-Czerwona Choinka Oświatowa. Wspaniałe ozdoby w patriotycznych barwach wykonały dzieci i młodzież z ursynowskich szkół i przedszkoli. Dzieciom dzielnie pomagał  burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Wróć

Inne artykuły

Pomagamy bezdomnym zwierzętom! VIII edycja zbierania darów dla bezdomnych zwierząt „ALERT DLA ZWIERZĄT” trwała w ursynowskim Ratuszu od 17 grudnia 2018 r. do 14 stycznia 2019 r.
Oferta kulturalna będzie jeszcze lepsza! Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Klaudiuszem Ostrowskim.
Najpiękniejsze szopki! W piątek 11 stycznia w sali im. J.U. Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbył się finał 23. edycji dzielnicowego konkursu plastycznego pn. „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”. W konkursie wzięło udział 11 szkół ursynowskich – publicznych i niepublicznych. Prac wykonanych na konkurs zebrało się aż 170, część można było podziwiać w ursynowskim ratuszu.
Radny apeluje o przedłużenie linii 239 W jednej ze złożonych na początku roku interpelacji pojawia się pomysł na korektę trasy autobusu linii 239. Wydłużenie tej trasy ma ułatwić i skrócić czas dojazdu mieszkańców Zielonego Ursynowa do wielu miejsc w centralnej części dzielnicy. Propozycja trafiła do Zarządu Transportu Miejskiego.