Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Chipsy z narkotykami...

11-05-2020 17:48 | Autor: pol
Ursynowscy wywiadowcy zatrzymali 31-latka podejrzanego o posiadanie środków psychoaktywnych. Mężczyzna kierujący oplem zwrócił na siebie uwagę brawurowym manewrem. Kierujący został poddany kontroli, w trakcie której funkcjonariusze znaleźli marihuanę schowaną w hermetycznie zapakowanej paczce... chipsów.

Kwadrans przed godziną 23:00 mundurowi patrolowali oznakowanym radiowozem rejon ulicy Puławskiej. Kiedy dojeżdżali do skrzyżowania z ulicą Kajakową, jadący przed nimi opel nagle w nią skręcił, naruszając tym samym zakaz wjazdu. Po chwili kierowca zatrzymał się na parkingu i chciał uciekać, ale policjanci go uprzedzili.

31-latek nie potrafił w sposób racjonalny odpowiedzieć na pytania funkcjonariuszy, dlaczego tak się zachował i co robi w tym miejscu, zmieniał wersje i mówił bardzo nie logicznie. Kiedy policjanci zapytali kierującego czy przewozi coś nielegalnego, mężczyzna oddał im fabrycznie zamkniętą paczkę chipsów informując, że w środku znajdują się narkotyki. I faktycznie po otworzeniu okazało się, że między paprykowymi smakołykami znajduje się woreczek z nielegalnym suszem.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki jako dowód rzeczowy, a ich posiadacza przewieźli do policyjnej celi. Grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA