Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Całodobowa apteka na Ursynowie?

06-06-2019 18:08 | Autor: red.
Na terenie Dzielnicy Ursynów nie jest otwarta żadna całodobowa apteka. Temat zainteresował radnego Pawła Lenarczyka z Otwartego Ursynowa.

„Czy ursynowski samorząd może podjąć działania, które tę sytuację mogą zmienić? Brak całodobowej apteki w dzielnicy zamieszkałej przez niemal 200.000 mieszkańców jest dla nich dużym utrudnieniem”- czytamy w interpelacji radnego skierowanej do burmistrza Roberta Kempy. Poza interpelacją, mającą na celu zaangażowanie władz dzielnicy, członkowie Stowarzyszenia Otwarty Ursynów zwrócili się do właścicieli aptek działających na terenie dzielnicy z apelem o otwarcie całodobowej apteki.

– Apel będzie silny i skuteczny, jeżeli uzyska poparcie mieszkańców. Na Dniach Ursynowa będziemy zbierali podpisy pod apelem do właścicieli aptek zlokalizowanych na Ursynowie, aby taka apteka całodobowa została uruchomiona. Zachęcam także do wyrażenia wsparcia w Internecie – mówi radny Lenarczyk.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA