Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Burmistrz czyta dzieciom

26-02-2019 13:59 | Autor: red.
Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski odwiedził 21 lutego Niepubliczne Przedszkole FIQMIKU. Uczestniczył tam w akcji czytania dzieciom, która odbyła się w ramach Tygodnia Języka Ojczystego.

Podczas obchodów miały miejsce różnorakie aktywności, mające na celu kształtowanie świadomości i rozwijanie sprawności językowej oraz popularyzacja czytelnictwa i zamiłowania do języka ojczystego.

Burmistrz przeczytał dzieciom fragmenty książeczki Szary Domek opowiadającej o poszukiwaniu prawdziwej przyjaźni. Przedszkolaki podczas wizyty zaśpiewały piosenkę oraz zadawały mnóstwo pytań, na które burmistrz z chęcią odpowiadał. Z kolei 19 lutego przedszkole odwiedziła wiceburmistrz Mokotowa Anna Lasocka, która przeczytała piękną bajeczkę o przygodach jeżyka i porozmawiała z maluchami o spacerach po lesie.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA