Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Bohaterowie za kierownicą miejskich autobusów

02-01-2020 16:22 | Autor: Kamil Dąbrowa
W codziennej pracy nie tylko rzetelnie wykonują swoje obowiązki i przestrzegają przepisów drogowych. To prawdziwi bohaterowie, którzy gotowi są nieść pomoc poszkodowanym, chorym i słabszym. Warszawa po raz kolejny nagrodziła grupę kierowców miejskich autobusów za ich heroiczną postawę.

– To już tradycja i kolejne spotkanie, gdy podsumowując rok, chcemy szczególnie uhonorować zasłużonych pracowników Miejskich Zakładów Autobusowych. Zgromadzeni tutaj panie i panowie kierowcy wykazali się w pracy nie tylko sumiennością, ale nade wszystko gotowością niesienia pomocy innym ludziom, którzy z różnych powodów znaleźli się w potrzebie – podkreślił Robert Soszyński, wiceprezydent m. st. Warszawy.

Od kilku lat m. st. Warszawa i Miejskie Zakłady Autobusowe nagradzają (premią i upominkami) pracowników, którzy wykazali się zachowaniem godnym wyróżnienia. W tegorocznej grupie 63 pań i panów kierowców, były osoby, które reanimowały pasażerów, pomagały epileptykom czy stawały w obronie atakowanych pasażerów.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA