Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Będzie głośno...

06-04-2022 21:31 | Autor: red.
W dniach 9-29 kwietnia 2022 roku Lotnisko Chopina w Warszawie planuje rutynowe prace konserwacyjne na drodze startowej numer 3 (kierunek Piaseczno — Włochy, Ochota, Bemowo). W związku z tym cały ruch na Lotnisku Chopina będzie odbywał się na drodze startowej numer 1 (kierunek Ursynów — Ursus). Niewątpliwie w tym czasie wzrosną uciążliwości dla mieszkańców Ursynowa związane z hałasem.

Jak wyjaśnili pracownicy lotniska, planowane prace są konieczne, w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno pasażerów, jak i okolicznych mieszkańców. Prowadzone prace mają na celu utrzymanie najwyższego poziomu sprawności technicznej infrastruktury lotniska i tym samym zapewnienie bezpieczeństwa dla operujących z Lotniska Chopina samolotów. Prace remontowe będą miały wpływ na kierunki startów i lądowań, a także trasy przelotu samolotów.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA