Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

1°
-2°

Bal na sto pięćdziesiąt par

10-10-2018 23:29 | Autor: red.
Już po raz drugi odbył się BAL NA STO PIĘĆDZIESIĄT PAR … czyli Bal Przebierańców dla seniorów. Impreza odbyła się w Hali Sportowej UCSiR Hawajska (ul. Dereniowa 48). Tegoroczna zabawa odbyła pod hasłem: „Kultury świata”.

Wszyscy uczestnicy obowiązkowo przebrali się w stroje nawiązujące do tego hasła. Wydarzenie  było współfinansowane   ze środków Dzielnicy Ursynów.
Był to fantastyczny sobotni wieczór, wspaniała i radosna impreza, w której wzięło udział trzysta osób.   Uczestnicy bardzo gorąco dziękowali organizatorowi balu – Klubotece Dojrzałego Człowieka.

foto:   Waleria Guściora

Wróć

Inne artykuły

Jak nazywać ulice Warszawy? Ostatnie lata przyniosły tak liczne zmiany nazw ulic i placów Warszawy, że jej długoletni mieszkańcy zaczęli się gubić. Sam miałem tego przykład w minionym tygodniu, gdy wyznaczono mi wizytę w LuxMedzie przy ul. Komitetu Obrony Robotników, domyślnie zaznaczając od razu, ze chodzi o ulicę noszącą przez lat wiele nazwę – 17 Stycznia.
Inteligent w centrum buntu robotniczego Z legendą opozycji PRL Andrzejem Celińskim o stanie wojennym i nie tylko...
Ul. Rosoła już przejezdna W środę (12 grudnia) o godzinie 20.00 spółka Fal-Bruk w porozumieniu z właściwymi służbami miejskimi i w obecności pracowników Urzędu Dzielnicy Ursynów wprowadziła nową organizację ruchu na ul. Rosoła. Obecnie ruch jest możliwy dwoma jezdniami, również w kierunku Centrum na nowej jezdni (2 pasami).
Choinka w urzędzie i przed urzędem W czwartek (6 grudnia), w Mikołajki, przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów od strony Al. KEN rozbłysła wielka, jedenastometrowa choinka oświetlona diodami LED.