Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

Bal na sto pięćdziesiąt par

10-10-2018 23:29 | Autor: red.
Już po raz drugi odbył się BAL NA STO PIĘĆDZIESIĄT PAR … czyli Bal Przebierańców dla seniorów. Impreza odbyła się w Hali Sportowej UCSiR Hawajska (ul. Dereniowa 48). Tegoroczna zabawa odbyła pod hasłem: „Kultury świata”.

Wszyscy uczestnicy obowiązkowo przebrali się w stroje nawiązujące do tego hasła. Wydarzenie  było współfinansowane   ze środków Dzielnicy Ursynów.
Był to fantastyczny sobotni wieczór, wspaniała i radosna impreza, w której wzięło udział trzysta osób.   Uczestnicy bardzo gorąco dziękowali organizatorowi balu – Klubotece Dojrzałego Człowieka.

foto:   Waleria Guściora

Wróć

Inne artykuły

Anita Włodarczyk najlepszym sportowcem Warszawy – po raz szósty Zdobywczynię czwartego w karierze tytułu mistrzyni Europy w rzucie młotem Anitę Włodarczyk ogłoszono w Arenie Ursynów najlepszą sportsmenką Warszawy w 2018 roku.
Wznowienie robót na ul. Rosoła Informujemy, że w dniu 21 lutego (czwartek) następuje wznowienie robót budowlanych na ul. Rosoła na odcinku ul. Jeżewskiego – ul. Wąwozowa. W pierwszej kolejności zostaną przebudowane miejsca parkingowe po zachodniej stronie ulicy. W czasie przebudowy będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się z tabliczką o możliwości odholowania parkujących pojazdów.
Bal jedyny w swoim rodzaju! Zgodnie z dzielnicową tradycją również w tym roku nie mogło zabraknąć Balu Karnawałowego dla Osób z Niepełnosprawnością, który odbył się w wtorek w ursynowskim ratuszu.
Uwaga na radar na Puławskiej Przy wjeździe na Ursynów od strony Piaseczna stoi fotoradar który już niedługo zostanie uruchomiony.