Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

17°
9°

Bal na sto pięćdziesiąt par

10-10-2018 23:29 | Autor: red.
Już po raz drugi odbył się BAL NA STO PIĘĆDZIESIĄT PAR … czyli Bal Przebierańców dla seniorów. Impreza odbyła się w Hali Sportowej UCSiR Hawajska (ul. Dereniowa 48). Tegoroczna zabawa odbyła pod hasłem: „Kultury świata”.

Wszyscy uczestnicy obowiązkowo przebrali się w stroje nawiązujące do tego hasła. Wydarzenie  było współfinansowane   ze środków Dzielnicy Ursynów.
Był to fantastyczny sobotni wieczór, wspaniała i radosna impreza, w której wzięło udział trzysta osób.   Uczestnicy bardzo gorąco dziękowali organizatorowi balu – Klubotece Dojrzałego Człowieka.

foto:   Waleria Guściora

Wróć

Inne artykuły

Ciszewskiego-bis coraz bliżej Redakcji „Passy” udało się dotrzeć do wizualizacji kolejnego połączenia drogowego dzielnic Ursynów i Wilanów na przedłużeniu ulicy Ciszewskiego. Dzielnica Wilanów wydała decyzję środowiskową na budowę drogi, która po uprawomocnieniu pozwoli projektantom złożyć wniosek o pozwolenia na budowę.
Budowa nowych żłobków na Ursynowie Trwają prace budowlane przy ul. Cynamonowej oraz przy ul. Kazury. W ich wyniku powstaną na Ursynowie dwa nowe żłobki. Koszt realizowanych inwestycji to ponad 18 mln złotych. Łącznie powstanie 12 nowych oddziałów, z których każdy został przewidziany dla 25 dzieci, co pozwoli na stworzenie 300 nowych miejsc. Budynek przy Kazury powstanie jako żłobek integracyjny.
„Zakochani" z Pięciolinii 5 Blokowiska ursynowskie, gdyby nie tereny zielone, stanowiłyby kubistyczną pustynię budowlaną. Brak innych form przestrzennych, typowy dla wielkich zbiorowisk zabudowań, powoduje, że zwłaszcza zimą, gdy opadną liście, mamy wrażenie stąpania w świecie wielkich klocków.
Rządzić dla dobra sąsiadów Rozmawiamy z radnym Kamilem Orłem z Projektu Ursynów.