Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Bal jedyny w swoim rodzaju!

20-02-2019 21:30 | Autor: red.
Zgodnie z dzielnicową tradycją również w tym roku nie mogło zabraknąć Balu Karnawałowego dla Osób z Niepełnosprawnością, który odbył się w wtorek w ursynowskim ratuszu.

Wydarzenie to cieszy się niegasnącą popularnością wśród mieszkańców Ursynowa oraz przedstawicieli dzielnicowych organizacji pozarządowych.

Bal zorganizowany został już po raz ósmy z inicjatywy Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego Dzielnicy Ursynów, a jego pomysłodawczynią i osobą, która każdego roku czuwa nad jego realizacją jest Ewa Wiśniewska ze Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób Głęboko Upośledzonych „Maja”.

Bal rozpoczął się od poloneza z udziałem członków Zarządu Dzielnicy, po którym pary zawirowały na parkiecie w walcu angielskim. Nie zabrakło wielu atrakcji, niespodzianek i konkursów poprowadzonych przez naszego ursynowskiego wodzireja Jacka Senewalda, który w mistrzowskim stylu od pięciu lat dba o oprawę muzyczną imprezy. Zabawie towarzyszyły pokazy taneczne w wykonaniu Zuzi Miszczak z Akademii Tańca PASSO – wielokrotnej mistrzyni Polski, Europy i Świata oraz tancerek z klubu sportowego „Hand to Hand”, które na swoim koncie mają wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej, np. wicemistrzostwo świata w 2018 r.

Ten bal jest wyjątkowy – dostarcza wielu wzruszeń, radości i pozytywnej energii. Prowadząc poloneza i widząc zaangażowanie uczestników czułem jak bardzo wspólna zabawa zbliża i jednoczy. Cieszę się, że takich inicjatyw jest na Ursynowie coraz więcej, że uczymy się jak sobie wzajemnie pomagać i uwrażliwiać na potrzeby innych – skomentował burmistrz Ursynowa Robert Kempa

Bal uświetnił jeszcze jeden znamienity gość, który wywołuje największe poruszenie i radość wśród roztańczonych uczestników – MIŚ URSYNEK.

Jeśli ktoś nie zdążył dotrzeć na tegoroczny bal, nic straconego – za rok powtórka!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA