Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Auta już nie wjadą do metra!

11-12-2019 22:59 | Autor: Wojciech Dąbrowski
Przy wejściach do metra na stacjach Stokłosy i Ursynów pojawiły się gustowne blokady. To reakcja dyrekcji metra na incydent z samochodem, który wjechał w korytarz przy samym wejściu na perony metra Stokłosy i tam je zaparkował, zastosowano natychmiast środki zapobiegające tego rodzaju manewrom.

Dobrze wiedzieć, że dyrekcja dba o nasze bezpieczeństwo, ale czy musi u siebie zatrudniać (słowo niecenzuralne)? Czy naprawdę najlepszym sposobem jest ustawianie barier urągających elementarnym zasadom poczucia estetyki? Może lepiej od razu wszędzie postawić drewniane płoty i zbudować szpecące przestrzeń publiczną barykady. Autorowi tego wybitnego artystycznego dzieła o tak niezwykłej formie plastycznej gratulujemy pomysłu. Prosimy dyrekcję metra o umieszczenie tabliczek z imieniem i nazwiskiem tego utalentowanego twórcy. Taki talent nie powinien pozostać anonimowy.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA