Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aukcja WOŚP dziennikarza PASSY

25-01-2022 14:06 | Autor: red.
Redaktor PASSY, Piotr Celej, oferuje organizację rycerskich urodzin w ramach aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Atrakcje można licytować do niedzieli 30 stycznia.

Projekt wynajmij rycerza zaprasza do wzięcia udziału w aukcji, z której dochód będzie przeznaczony na cele 30. Finału WOŚP.

Przez wiele lat rycerze robili pokazy walk rycerskich w zaprzyjaźnionym muzeum – Kuźni Wodnej w Oliwie. Kilka lat temu na aukcji wystawiono po raz pierwszy udział w inscenizacji grunwaldzkiej, zaś później pojedynek z rycerzem. W ubiegłym roku był to rycerski w-f, program zabaw dla dzieci, opracowany przez absolwenta gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Zwycięzca voucher zrealizował w jednym z ursynowskich przedszkoli. Okazało się to sporym sukcesem, więc wojownicy poszli za ciosem i kolejny raz wspomagają orkiestrę wystawiając aukcję.

Tym razem będzie jeszcze ciekawiej. Na aukcję trafił bowiem... do wyboru pojedynek rycerski lub... rycerski w-f. W pierwszym przypadku oferujemy przeszkolenie praktyczne, pożyczenie zbroi i pojedynek (zapraszamy również i panie). Druga opcja ucieszy najmłodszych. To opracowany przez instruktora wychowania fizycznego zestaw ćwiczeń i zabaw przybliżający świat średniowiecza. Dzieci przez godzinę poznają podstawy szermierki, ale i również kodeksu rycerskiego. Po przeszkoleniu nastąpi bitwa, a później pojedynek z rycerzem. Wszystko przy średniowiecznym podkładzie muzycznym i z użyciem replik uzbrojenia z czasów średniowiecza, a także piankowych imitacji mieczy. Zajęcia rycerskiego w-f odbywały się m.in. w Centrum Kultury Wilanów. Walczył ze zwycięzcą będzie Piotr Celej, od 19 lat związany z ruchem rycerskim, medalista mistrzostw Polski i świata, uczestnik pojedynku średniowiecznego na FAME MMA. Termin: do ustalenia w 2022 roku.

Aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/oferta/zmierz-sie-z-rycerzem-z-fame-mma-dla-dzieci-i-11686283394?fbclid=IwAR1YLTacaB1e3MrDmSwzTiQ5iekCxIJdeef5WM1viOlqNxgCbUFsraFXLps

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA