Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

ANTEK NA KOLSKIEJ

12-09-2018 22:22 | Autor: Wojciech Dąbrowski
Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa, Antoni Macierewicz opuścił swoją dotychczasową siedzibę w MON przy ul. Klonowej i przeniósł się wraz z Komisją Smoleńską na ulicę Kolską 13 tuż obok warszawskiej Izby Wytrzeźwień na Powązkach

Antek od lat trzęsie Polską,

Ale ciągle mam nadzieję,

Że przenosząc się na Kolską,

Tam nareszcie wytrzeźwieje.

 

Cenię w nim decyzję męską,

Choć grunt śliski, sprawa grząska,

Wszak Komisję tę Smoleńską

Czas pogrzebać na Powązkach.

Wróć

Inne artykuły

Rower to pojazd Rower to pojazd – pod takim hasłem Warszawa będzie w tym roku promować wśród rowerzystów drogowy savoir-vivre. Wraz z początkiem wiosny rusza nowa kampania społeczno-edukacyjna.
Nielegalna domowa apteka Funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-patrolowego wezwani na interwencję w związku z awanturą, podczas której 32-latek miał pobić swoją matkę, znaleźli u niego marihuanę, ponad 300 tabletek clonozepamu i xanaxu oraz dziesiątki środków leczniczych.
Wiosenne sadzenie drzew Tej wiosny warszawscy ogrodnicy posadzą ponad 1000 nowych, przyulicznych drzew. Sadzonki pojawią się w parkach, na skwerach i przy stołecznych arteriach. Do akcji zazieleniania miasta przyłączają się także mieszkańcy.
Blisko 1,5 miliona złotych na projekty społeczne Z wiceburmistrzem Ursynowa Jakubem Berentem.