Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

dzisiejsza
pogoda

-1°
-4°

ANTEK NA KOLSKIEJ

12-09-2018 22:22 | Autor: Wojciech Dąbrowski
Jak poinformowała Polska Agencja Prasowa, Antoni Macierewicz opuścił swoją dotychczasową siedzibę w MON przy ul. Klonowej i przeniósł się wraz z Komisją Smoleńską na ulicę Kolską 13 tuż obok warszawskiej Izby Wytrzeźwień na Powązkach

Antek od lat trzęsie Polską,

Ale ciągle mam nadzieję,

Że przenosząc się na Kolską,

Tam nareszcie wytrzeźwieje.

 

Cenię w nim decyzję męską,

Choć grunt śliski, sprawa grząska,

Wszak Komisję tę Smoleńską

Czas pogrzebać na Powązkach.

Wróć

Inne artykuły

Pomagamy bezdomnym zwierzętom! VIII edycja zbierania darów dla bezdomnych zwierząt „ALERT DLA ZWIERZĄT” trwała w ursynowskim Ratuszu od 17 grudnia 2018 r. do 14 stycznia 2019 r.
Oferta kulturalna będzie jeszcze lepsza! Rozmawiamy z wiceburmistrzem Ursynowa Klaudiuszem Ostrowskim.
Najpiękniejsze szopki! W piątek 11 stycznia w sali im. J.U. Niemcewicza w Urzędzie Dzielnicy Ursynów odbył się finał 23. edycji dzielnicowego konkursu plastycznego pn. „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”. W konkursie wzięło udział 11 szkół ursynowskich – publicznych i niepublicznych. Prac wykonanych na konkurs zebrało się aż 170, część można było podziwiać w ursynowskim ratuszu.
Radny apeluje o przedłużenie linii 239 W jednej ze złożonych na początku roku interpelacji pojawia się pomysł na korektę trasy autobusu linii 239. Wydłużenie tej trasy ma ułatwić i skrócić czas dojazdu mieszkańców Zielonego Ursynowa do wielu miejsc w centralnej części dzielnicy. Propozycja trafiła do Zarządu Transportu Miejskiego.