Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Aktywni uczniowie wyróżnieni

05-02-2020 20:52 | Autor: red.
Urząd Dzielnicy Ursynów docenia aktywnych uczniów. W styczniu (21 i 30 stycznia) przedstawiciel władz dzielnicy wręczył uczniom Szkoły Podstawowej nr 343 przy ul. Kopcińskiego 7 (klasa 7 c) oraz  Szkoły Podstawowej nr 330 oddział na ul. Na Uboczu 3 (klasa 7 d) wyróżnienia za udział w akcji „Alert dla Zwierząt”.

W ramach „Alertu dla Zwierząt” Urząd Dzielnicy Ursynów zachęcał ursynowską młodzież do udziału w zbiórce. W konkursie ogłoszonym do ursynowskich szkół podstawowych wzięło udział 7 szkół. Urząd ogłosił konkurs na najlepszą szkołę i klasę, która zbierze najwięcej karmy i innych rzeczy przydatnych dla zwierząt przebywających w schronisku. Po przyznaniu pierwszego miejsca władze dzielnicy zdecydowały o przyznaniu dwóch wyróżnień szkołom, które również zebrały bardzo dużo darów, a ponadto były bardzo zaangażowane w zbiórkę.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA