Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

90-latek nie mówi – pas...

10-04-2019 21:27 | Autor: KK
Czwartego kwietnia nestor i chluba brydżystów Ursynowa Tadeusz Hofman skończył 90 lat. W Natolińskim Ośrodku Kultury odbyła się z tej okazji podniosła uroczystość.

Wśród licznie zaproszonych gości byli: zastępca burmistrza Dzielnicy Ursynów Piotr Zalewski, naczelnik Wydziału Sportu Dzielnicy Ursynów Zenon Dagiel, prezes WZBS Roman Kowalewicz, rzecznik PZBS Małgorzata Maruszkin, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Wyżyny Piotr Makohin. Rolę gospodarza uroczystości pełnił prezes Sekcji Brydża NOK Stanisław Wzorek.

Tadeusz Hofman, łodzianin z urodzenia, warszawiak z wyboru, odnosił wiele sukcesów zawodowych i brydżowych. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Brydżu Sportowym (lata 50. XX wieku), kilkukrotnie wygrywał teleturniej „Wielka Gra". Po latach przerwy spowodowanej pracą zawodową kilka lat temu powrócił do brydża – za namową kolegi ze szkolnej ławki – i do dzisiaj gra na wysokim poziomie. Za swoje zasługi został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi Mazowieckiego Związku Brydża Sportowego i plakietką okolicznościową Dzielnicy Ursynów.

Z okazji jubileuszu znakomitego brydżysty nie obyło się bez pysznego tortu i symbolicznej lampki szampana. Symbolicznej, bo stoliki do gry już czekały…

150 lat, Panie Tadeuszu!

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA