Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

7000 km w szczytnym celu

12-02-2020 20:14 | Autor: red.
W dniu 10 stycznia 2020 r. ursynowski podróżnik Darek Strojewski wyruszył w podróż po Europie, której celem jest zebranie funduszy dla pacjentów Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa na Ursynowie. Darek tym razem chce pokonać trasę liczącą ponad 7000 km, która będzie prowadziła od przylądka Marroqui w Hiszpanii do przylądka Nordkapp w Norwegii, a przejście jej zajmie mu około 280 dni.

Tym razem, oprócz swojego wiernego towarzysza psa Pindola, Darek zabrał ze sobą maskotkę naszego Pucka Ursynowskiego, która będzie świadkiem jego niesamowitego wyczynu. Urząd Dzielnicy Ursynów wspiera Pana Darka całym sercem. W 2019 roku pan Darek wraz z Pindolem przeszli z Warszawy do Santiago de Compostella i Lizbony. Zebrali ponad 30 tys. złotych. Jak można wpłacać pieniądze – informacje na stronie www.ursynow.pl.

„W 2019 roku porzuciłem wielkomiejskie warszawskie życie. Wyszedłem ze swojej strefy komfortu. Niewiele dni później wszedłem w kolejną – pieszą drogę po Europie. (…) Spotykam niesamowitych ludzi, którzy jeżeli mają ochotę, podzielą się tym co mają. Nie wymagam, nie oczekuję, a jedyne o co proszę, to możliwość rozbicia namiotu. Przez całą drogę zachęcam do wsparcia szczytnego celu – Hospicjum Onkologicznego na warszawskim Ursynowie. Nie podróżuję sam. Towarzyszy mi Pindol mój czworonożny przyjaciel. Razem dzielnie kroczymy, robiąc coraz do dłuższe odległości” – pisze na swoim profilu na Facebooku Dariusz Strojewski.

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA