Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

22. Bieg Passy - zobacz zdjęcia!

21-10-2019 10:25 | Autor: red.
Niemal tysiąc zawodników wystartowało w sobotę 19 października w 22. Biegu „Passy” pod Kopą Cwila. To już ursynowska marka i tradycja. Zawody zorganizowane przez Urząd Dzielnicy Ursynów, Tygodnik „Passa” i Fundację Sport przyciągnęły tłumy ursynowian.

Jesienne biegi na przełaj u podnóża Kopy Cwila, gromadzące głównie uczniów ursynowskich szkół, wpisały się na stałe w kalendarz imprez na terenie dzielnicy i co roku odbywają się w entuzjastycznej atmosferze. Nie inaczej było i tym razem, w czym pomogła tradycyjnie już wspaniała pogoda. Przez ponad 20 lat tylko raz zdarzyło się, że padał deszcz.

Sekretariat zawodów wydał tysiąc specjalnie przygotowanych na tę okazję numerów startowych, uprawniających do wzięcia udziału w biegach. Jednym z największych atutów naszej imprezy jest fakt, że liczy się nie osiągnięty wynik, ale przede wszystkim wspólna, dobra zabawa. Każdy, absolutnie każdy uczestnik biegu, niezależnie od tego, które miejsce zajął na mecie, mógł liczyć na ciepły posiłek, deser i napój regeneracyjny, a także przygotowany specjalnie na tę okoliczność pamiątkowy medal. Ponadto, najlepsi otrzymali także pokaźnych rozmiarów puchary, które wręczali burmistrz dzielnicy Ursynów Robert Kempa, wiceburmistrz Piotr Zalewski oraz dwoje sławnych olimpijczyków: wicemistrzyni igrzysk moskiewskich 1980 w skoku wzwyż Urszula Kielan i wicemistrz igrzysk 1976 w Montrealu (sztafeta 4 x 400 m) Jerzy Pietrzyk.

W tym roku uczestnicy mogli posmakować pysznych kiełbasek, a na deser poprawić znakomitym pączkiem prosto z cukierni Krzosek. Do popicia, jak co roku, były napoje nawodniające, ufundowane przez firmę Coca-Cola HBC Polska Sp. z o. o.. Swoją cegiełkę dołożyła także Winda-Warszawa Sp. z o. o..

Tradycyjnie już Bieg Passy zwieńczyła dekoracja najlepszych szkół z Ursynowa, które zgłosiły do zawodów najwięcej swoich reprezentantów. Najlepsze szkoły otrzymały między innymi zestawy audio oraz sprzęt sportowy.

Tegoroczną edycję Biegu Passy zdecydowanie należy zaliczyć do tych najbardziej udanych. Zawody miały profesjonalną oprawę i zostały doskonale zorganizowane, co podkreślało wielu rodziców i nauczycieli. Do zobaczenia pod Kopą za rok!

Więcej zdjęć można obejrzeć na facebooku: https://www.facebook.com/Fundacja.Sport/?ref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARAJPxl2wSwQSTGe_UEQtwS-y7RInpxpQynW6L4NQZ5e2jp1OFVhedD3i-7Gsb-Fio13Wgh3ej0MjYsw

Dokładne wyniki biegów tutaj: https://wyniki.datasport.pl/results3133/

Wróć

Interesuje Cię współpraca?
Napisz do nas! wspolpraca@passa.pl
Copyright 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: MEETMEDIA